Відгуки клієнтів

Що говорять про нас клієнти

/assets/images/anahom.jpg

Величезне спасибі талановитому лікарю та людині, що заряджає безмежним позитивом - Калиточці Роману Івановичу. Що ми тільки разом не пройшли... Видалення зуба, переліковування раніше лікованих зубів іншими стоматологами і навіть резекцію. Обсяг роботи виконаний величезний. Шалено боялася, а тепер розумію, що наведення краси у стоматолога може бути безболісною процедурою, а головне з прекрасним результатом. При першому ж візиті професіоналізм відчувається в кожній дії. Також, завдяки Роману та професійному відбілюванню посмішка не сходить з обличчя. Варто відзначити чудову атмосферу і завжди позитивний настрій, на додачу хочу подякувати Вікторії та Наталії. Всій команді KDS від щирого серця бажаю продовжувати і розвивати свою діяльність і радувати пацієнтів відмінним результатом своєї роботи, даруючи щось більше, ніж просто красиві, здорові зуби.

Анастасія Хоменко
/assets/images/02.jpg

Професіоналізм у всьому. Дбайливе та уважне ставлення до пацієнтів. Коли відчуваєш, що і лікар, і асистент насамперед «за тебе», а не лише за холоднокровне вирішення професійних завдань. Я пацієнт складний, навіть трохи істеричний. Стоматологів дуже боюся. До Романа Івановича йду спокійно. За це окреме спасибі. Ну і, звичайно, висока якість стоматологічного обладнання, матеріалів та стерильна чистота. Тож highly recommended, як то кажуть.

Diana Nagorna
/assets/images/03.jpg

Якщо Вам потрібен професійний та компетентний підхід, якість роботи, вища майстерність при анестезії, позитивні емоції, турбота та трепетне ставлення до пацієнтів, чітка та злагоджена робота лікаря та асистента, уважність, людяність, комфортність, а головне - Довіра - обирайте KDS. Величезна подяка чудовому лікарю – Майстру своєї справи – Роману Івановичу!

Христина Ковтун
/assets/images/04.jpg

Калиточка Роман Іванович професіонал своєї справи, дуже ввічливий та уважний лікар, приходячи на прийом розумієш, що ти в надійних руках, рекомендую всім цього фахівця. Сім років тому поставила у нього вініри, все дуже якісно, ​​гарно, естетично. Загалом результатом задоволена.

Косілова Валерія
/assets/images/05.jpg

Дякую за гарну посмішку. Живу в Одесі, приїхала на пару днів до Харкова і вирішила відбілити зуби. Після процедури зуби не впізнала, вони Білі-білі))))))

Mawa Rawa
/assets/images/blank-photo.jpg

Питання про довіру себе, коханого, лікарю – питання для кожного важливе та складне. У пошуку імплантолога я провела півроку (ще в 13 році), відвідавши безліч сайтів та 5 клінік. Кожен погляд і кожне слово мого, можливо, майбутнього лікаря аналізувалося за програмою "правда-неправда". Мої складні та досить психотравматичні поневіряння увінчалися прекрасним результатом – я знайшла Романа Івановича. І тепер з 13 року я, родичі та деякі знайомі не витрачають сил та нервів на проблеми із зубами – усі питання вирішує Роман Іванович! Роман Іванович не лише високопрофесійний, компетентний, досвідчений, відповідальний та психологічно комфортний для пацієнта лікар. Ці якості іноді зустрічаються, "де-не-де у нас часом". Найунікальніше в нашому лікареві - його незвичайна вправність, майстерність, "хист" - талант або просто божий дар! І, звичайно, праця, кваліфікація, самодисципліна та ще раз праця! Бажаю колективу KDS завжди отримувати від пацієнтів чудові посмішки! Успіхів, процвітання та подяк!

Галина Дика
/assets/images/11703153_781361341984336_5952016669397261378_n.jpg

Шикарна клініка. Переступаючи поріг, ти навіть не помічаєш, що потрапив до стоматології. Дівчинка на рецепшені, привітна та усміхнена, завжди пригостить кавою чи чаєм. А лікар, просто немає слів. Відволікає так, що навіть не помічаєш, що ти у стоматолога, зникає моментально весь страх, який був спочатку. Рекомендую усім. Якщо хочете справді вилікувати свої зубки, то вам у цю клініку.

Анна Пащенко
/assets/images/22449840_438588859871792_2079658232649265946_n.jpg

Відразу хочу сказати, що певні проблеми із зубами виникли після вагітності, та й природа трохи обділила в цьому місці))) Тому завжди заздрю ​​"білою заздрістю" людям, для яких похід до стоматолога закінчується "професійною чисткою". До Романа Івановича потрапила випадково, чому зараз дуже задоволена. Миттєвого результату чекати не доводиться, тому що необхідно пройти певну кількість етапів у лікуванні, щоб наблизитися до бажаного та можливого результату. Роман Іванович дуже відповідально підходить до своєї роботи; доступно, і навіть поглиблено та дохідливо роз’яснює необхідність потрібних маніпуляцій та процесів, знаходить індивідуальний і саме відповідний варіант лікування саме "для тебе", чим дуже викликає прихильність до себе. Є впевненість, що людина займається улюбленою справою, закохана у свою роботу, намагається бути на крок попереду, і, звісно, ​​їй це вдається. Зачаровує своєю уважністю (цікавиться порогом болю, переносимістю препаратів і т.д.) асистент лікаря Вікторія - наймиліший фахівець. Тому вже з чистою совістю рекомендую клініку "KDS" своїм друзям та знайомим. Бажаю Вашій клініці й надалі підтримувати гарну репутацію. Удачі та процвітання!

Олена Квасова
/assets/images/36063839_245443532704804_3505254163250413568_n.jpg

Задоволена лікуванням у Романа Івановича. Він видалив мені зуб мудрості так, що я навіть злякатися не встигла. Абсолютно безболісно та дуже якісно! Через деякий час видалила ще 2 зуби. Дуже дякую за професіоналізм та уважне ставлення!

Аліна Сопельник
/assets/images/photo5389117606750956703.jpg

Чудовий лікар, прекрасна людина, добрішої та уважнішої я ще не зустрічала, фахівець своєї справи, ви незамінний Роман Іванович! Клініка на найвищому рівні! Дякую за вашу працю та старання!

Оксана Єфремова
/assets/images/27576981_911287712374158_2433112360597061632_n.jpg

Сьогодні був у вас на чистці, прийом, якість виконаної роботи, консультація на 5+ лікар (Мусанов Олег Михайлович), наступний похід до стоматолога тільки в «KDS» дякую!!!!!!!

Антон Ярмак

Нещодавно лікував зуб у клініці KDS та отримав величезне задоволення і від лікування, і від спілкування з колективом клініки. Хочу відзначити їхній професіоналізм, компетентність та доброзичливість. Рекомендую!

Володимир Лісний
/assets/images/img_7481.PNG

Я дуже рада, що потрапила до клініки KDS. Вдячна лікарям Калиточці Роману Івановичу та Вяжевич Марині Олександрівні, професіоналам своєї справи. Дуже дбайливе та уважне ставлення до пацієнта, і найголовніше безболісне. Перша стоматологія, в якій я відчула себе в надійних руках. Наташа адміністратор та дівчатка медсестри привітні, ввічливі та чуйні.

Світлана Кучук
/assets/images/335605_123454321103312_337766612_o.jpg

Мені дуже сподобалася ця клініка. Кілька разів увійшли в моє становище і терміново прийняли, вирішивши проблеми. Лікування дуже доброзичливе, професійне, абсолютно безболісне (нічого не боліло ні після видалення зуба, ні після видалення нервів). Роман Іванович та Олег Михайлович – майстри своєї справи. Асистентки активно допомагають у роботі, що значно підвищує комфорт для пацієнта. І всі вони (включаючи реєстратора) дуже симпатичні. У цю стоматологічну клініку йдеш із задоволенням, що є надзвичайно рідкісним.

Лев Генденштейн

Мені порекомендували клініку KDS. Я не пошкодувала, що пішла. У клініці дуже сучасне обладнання та підхід. Лікарі показують фотозвіт до та після. Тут лікувала зуби та видаляла складний зуб мудрості. Пломби такі, що в житті не відрізнити від свого зуба – дуже акуратні, гладкі та ідеально потрапляють у прикус. Для кожного зуба своя, йому відповідна пломба. Видалення складної вісімки пройшло швидко, безболісно і обличчя не постраждало). Щоб не нервувала – дали заспокійливого та вкрили пледом. Лікарі завжди цікавляться самопочуттям та задоволеністю результатом. Лікувати тут зуби зовсім не страшно, оскільки не боляче.

Богдана Дорошенко
/assets/images/photo5458812921531448362.jpg

Дуже задоволений, що лікувався у цій клініці у Романа Івановича. Технічна оснащеність, сучасні передові технології протезування, логістика та організація процесу, навіть у дрібницях, все це вселяє почуття довіри. Особливо хочеться відзначити доброзичливість та відкритість у спілкуванні Калиточки Романа Івановича. Хочеться побажати Роману Івановичу та всьому колективу клініки успіхів у їхній благородній праці.

Василь Турецький

Вся наша родина у Романа Івановича спостерігається близько 15 років. Відмінний та професійний лікар, і зібрав таку ж команду. А це головне, бо ми довіряємо своє здоров’я.

Руслан Жидков
/assets/images/photo5458812921531448367.jpg

Шукала клініку для встановлення зубних імплантатів. За відгуками обрала кілька варіантів, але все ж таки віддала перевагу клініці kds, після консультації сподобався лікар Калиточка Роман Іванович імплантолог-ортопед. Докладно все пояснив, запропонував кілька варіантів вирішення моїх проблем, у тому числі виходячи з моїх фінансів. Операція пройшла абсолютно безболісно і легко, дякую за професіоналізм, нітрохи не шкодую, що довірила свою посмішку саме вам.

Світлана Єшимбекова
/assets/images/photo5458812921531448369.jpg

Хотілося б поділитися своїми враженнями про стоматологію KDS✍️Чесно сказати, для мене похід до стоматолога - це тортури (раніше були

Валерія Нестеренко
/assets/images/photo5458812921531448372.jpg

Випадково знайшла клініку KDS в інтернеті, і не пошкодувала. Тут працюють професіонали своєї справи та лікарі з умілими руками. Велике спасибі Роману Івановичу, Андрію Юрійовичу! Дівчатам-медсестрам та адміністратору теж дякую за увагу! Мої зубки після чищення та протезування просто супер! Всім рекомендую!

Світлана Лапоног
/assets/images/photo5458812921531448373.jpg

Було складне видалення 6 зуба з кривими коренями. Все пройшло добре, болю майже не відчув, операція зайняла трохи більше години. Ставлю, звичайно ж, 5 зірок ☺️

Денис Нестеренко

Користуємося послугами стоматології KDS всією родиною не перший рік. Хочеться висловити подяку всьому персоналу за турботу про своїх пацієнтів. Тут працюють професіонали! Дуже дивно читати негативні коментарі (клініка надає гарантію на всі види послуг і ці гарантії дотримуються)... Скидається на брудні підступи конкурентів. Якщо ви хочете отримати грамотне лікування без наслідків у професіоналів – вам у KDS стоматологію.

Юлія Кучук
/assets/images/photo5458812921531448375.jpg

Вдячні від щирого серця Роману Івановичу за його руки, за дбайливе ставлення та розуміння. Вдячні його команді, яка виконала велику роботу з підготовки до створення гарної посмішки. Наша сім’я із Сумської області відвідала стоматологію KDS кілька років тому за рекомендацією, за цей час ми можемо сказати, що створена клініка на чесності, уважному ставленні - має велике майбутнє) З радістю приїжджаємо і бажаємо терпіння, процвітання та задоволених пацієнтів

Валентина Сопельник

Мої нескінченні ходіння по стом.кабінетах, клініках, навіть по комунальних закладах або на той момент правильніше сказати ходіння по муках, врешті-решт привело в КДС. Запропонований план імплантації мене влаштував (перераховані вище пропонували не особливо надійний один з етапів протезування). Сама операція, на мій погляд, не складний випадок, але множинний за кількістю імплантатів, пройшла досить швидко та успішно. Обумовлена ​​сума, причому цілком адекватна, враховуючи мої вимоги, не завищувалася, не накручувалася і не було навіть спроб щось нав’язати. Все чесно та прозоро. Хочу подякувати за роботу головному лікарю та медсестрі Вікторії. Особливо теплі та довірчі відносини під час візитів склалися з адміністратором Наталією - дякую Вам за щирість та душевне тепло.

Світлана Горєлова

Клініка затишна, доброчесний персонал, Роман Іванович за 30 хвилин зробив видалення зуба і вставив імплант, професійно, все швидко і безболісно, ​​за ціною так само мене влаштувало, ВСІМ РАДЖУ!!!

Віталій Бакай
Контакти

Стоматологія KDS

Записатися на консультацію

Ваша заявка надіслана!